Kniha návštev

Ďakujem !

Dátum: 21.09.2015 | Vložil: Marta Figurová

Boli ste fantastickí na Pezinskom vinobraní !!! Ďakujem. Prajem Vám všetkým len to najlepšie. Teším sa na ďalšie stretnutie s Vami o rok.

Skvelý úspech FOR Bratislava v Poľsku

Dátum: 15.06.2014 | Vložil: Adam Hudec

Slovenský orchester úspešný na medzinárodnej súťaži !
Tento víkend sa uskutočnil 23.Medzinárodný súťažný festival Zlatá lýra v poľskom meste Rybnik. Slovenskú dychovú hudbu výborne reprezentoval DO FOR Bratislava, vedený dirigentom Vladom Dianiškom. V konkurencii 11 dych. orchestrov z Grécka, Českej republiky, Maďarska, Litvy, Ukrajiny a Poľska náš orchester skončil na II.mieste v zlatom pásme so ziskom 86,66 bodu. Okrem toho sólistky orchestra Zorka Mrvová ( za moju Piccolo polku) a Deborah Jendruchová (za spev piesne Cacciniho Ave Maria) získali zvláštne ocenenia za vynikajúce sólistické prevedenie skladieb. Rozšírený a perfektne pripravený orchester predčil aj vynikajúci Brass Band z Litvy, ktorý skončil na 3.mieste. Súťaž vyhral domáci orchester Zofiówka z mesta Jastrzebie-Zdroj. Na včerajšom večernom galakoncerte víťazov mal jednoznačne najväčší úspech náš orchester, ktorý perfektne odohral ocenené skladby (Piccolo Polka, Ave Maria), ale najmä štýlovo zvládnutým a pódiovou choreografiou obohateným prevedeným skladby z repertoáru Glenna Millera In the Mood. Gratulujeme !

Skvelý ples!!!

Dátum: 28.01.2014 | Vložil: Alena

Ďakujeme vám za naozaj bezkonkurenčne úžasný ples!!! :) Vynikajúco sme sa zabavili, vytancovali v skvelom prostredí s príjemnými ľuďmi a na najlepšiu hudbu!!! :-) Ďakujeme vám, celej ZUŠ, že svoj prvý ples zorganizovala, druhej kapele aj DJovi! :) už sa tešíme na ďalší!!!

Poďakovanie

Dátum: 02.12.2013 | Vložil: Zuzana

Vaše vystúpenie na "Častofských vianočných trhoch" bolo skutočným bombónikom a vytvorilo úžasnú atmosféru. Som veľmi rada a oceňujem, že sa nájdu mladí ľudia, ktorí sa s láskou venujú takej vznešenej "aktivite" ako je hudba. Ďakujem všetkým členom FOR Bratislava za príjemný podvečer a želám veľa úspechov!

Re:Poďakovanie

Dátum: 06.12.2013 | Vložil: FOR BA

Milá pani Zuzana, ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš príspevok. Takéto reakcie nás vždy potešia, lebo vidíme, že to, čo robíme s takou radosťou, robí radosť aj ostatným. A to je skvelý pocit. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie stretnutie s výborným častovským publikom!!!

1 | 2 | 3 | 4 >>

Pridať nový príspevok